PIEGĀDE LATVIJĀ

PIEGĀDES MAKSA

Piegādei Latvijā tiek piemērota pamata piegādes maksa – 2,90 EUR. Ja jūsu pirmajā pasūtījumā preču kopējā vērtība pārsniedz 150 EUR, jums nav jāsedz šī pasūtījuma piegādes maksa (2,90 EUR)! Ja jūsu otrajā un katrā nākamajā pasūtījumā preču kopējā vērtība pārsniedz 50 EUR, jums nav jāsedz pasūtījuma piegādes maksa (2,90 EUR).
Jūsu tiesības saņemt atlaidi ir atkarīgas no klienta informācijas, kas ir norādīta pasūtījumā, tādēļ, lūdzu, veicot pasūtījumu, izmantojiet to pašu klienta informāciju un e-pasta adresi, kuru izmantojāt iepriekšējos pasūtījumos. Piemērojot atlaidi, netiek ņemti vērā pirkumi mūsu partneru tiešsaistes veikalos.

PIEGĀDES LAIKS

Kampaņas “Trakās dienas” pasūtījumu piegādes laiks ir apmēram līdz 10 darbdienām. Izņēmumi, kas attiecas uz atsevišķām precēm, būs norādīti informācijā par preci. Stockmann Oyj Abp nav atbildīgs par nekādām izmaiņām piegādes laikā vai ietekmi, ko tas rada uz klientu.
Piegādes izmaksas tiek noteiktas par konkrēto pasūtījumu, un mēs centīsimies pasūtījumu piegādāt vienā sūtījumā. Tomēr pasūtījums var tikt piegādāts vairākos sūtījumos, piemēram, pasūtījuma pieejamības, svara vai izmēra dēļ.

PIEGĀDES METODE

Latvijā sūtījumus piegādā Itella. Piegādes ierobežojumi: pakas maksimālais svars ir 35 kg, un maksimālais garums – 200 cm. Tiešsaistes veikalā, norādot mājas adresi, tiks piedāvāti tuvākie paku saņemšanas punkti un pakomāti. Ja pasūtījumu vēlaties saņemt citur, tiešsaistes veikala pasta indeksa meklētājā varat izvēlēties sev piemērotāko paku saņemšanas punktu vai pakomātu. Veicot pasūtījumu, vienmēr norādiet saņēmēja tālruņa numuru. Kad uz norādīto tālruņa numuru tiek nosūtīts paziņojums īsziņas formātā, jūs varat saņemt savu pasūtījumu. Pārliecinieties, ka ir norādīts pareizs tālruņa numurs.
Pēc īsziņas saņemšanas jums 14 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no paku saņemšanas punkta vai pakomāta. Izņemot pasūtījumu paku saņemšanas punktā, jums būs jāuzrāda pasūtījuma izsekošanas ID un personu apliecinošs dokuments. Lai pasūtījumu saņemtu pakomātā, izmantojiet īsziņā saņemto kodu.
Gadījumos, ja preču pakomāts būs pilns, pasūtījums tiks piegādāts uz tuvāko pieejamo paku saņemšanas punktu vai pakomātu, vai Itella ar jums sazināsies par piegādi.

Trakās Dienas Trakās Dienas Trakās Dienas Trakās Dienas Trakās Dienas Trakās Dienas